Kolekcja Blisko Świata

TAK, zamawiam Wielką Paczkę Powitalną i kolekcję „Blisko Świata”. Paczkę Powitalną otrzymuję ZA DARMO, opłacam jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł. Następnie, co 3-4 tygodnie będę otrzymywać 12 kart w cenie 15,95 zł (+ koszty pakowania i wysyłki 3,95 zł). Zbieranie kart mogę przerwać w każdym momencie, bez zobowiązań do dalszych zakupów.Ogólne Warunki Zawierania Umów / Regulamin

Kliknij na okładkę i zobacz wybrane miejsca, które odwiedzisz z kolekcją "Blisko Świata":

 
 

36 kolorowych kart z państwami, miastami i fascynującymi miejscami na Ziemi,

1 elegancki i praktyczny segregator do przechowywania kart

18 kolorowych przekładek tematycznych, ułatwiających przeglądanie kart

Zamów teraz
 

Blisko Świata - wyjątkowa podróż do wyjątkowych miejsc !

Kamila Kubicka, Redaktor Prowadzący

„Blisko Świata” to wyjątkowa kolekcja kart, będąca nieocenionym źródłem wiedzy o świecie dla każdego. To niezbędna pozycja edukacyjna w każdej domowej bibliotece, która zawiera wiele cennych i niezwykle przydatnych faktów na temat państw, miast oraz fascynujących miejsc na Ziemi.

„Blisko Świata” to wspaniały sposób na poszerzenie Twojej wiedzy na temat geografii świata. Dzięki tej jedynej w swoim rodzaju publikacji edukacyjnej poznasz ukryte bogactwa poszczególnych krajów oraz najciekawsze miejsca na naszej planecie.

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty już teraz. Zamów Wielką Paczkę Powitalną o wartości 100 zł ZA DARMO. Opłacasz tylko koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł.

Kolekcja „Blisko Świata” to nieocenione kompendium wiedzy o świecie dla każdego - dla całej rodziny, każdego ucznia, studenta i rodzica. To fascynująca pomoc naukowa i ciekawa lektura dla każdego, kto chciałby poznać lepiej świat, w którym żyjemy, odkryć jego uroki i tajemnice lub też poszerzyć horyzonty.

Przejrzyste, kolorowe mapy dostarczają szczegółowych wiadomości na temat poszczególnych państw, a cudowne fotografie prezentują niesamowite krajobrazy i godne uwagi miejsca z całego świata.

Każda karta poświęcona jest jednemu państwu, miastu lub wyjątkowemu miejscu na świecie. Odnajdziesz na niej pełną charakterystykę, precyzyjne dane statystyczne, a także informacje o przełomowych momentach historycznych i atrakcjach turystycznych.

Karty o państwach prezentują wysokiej jakości, przejrzyste i kolorowe mapy - bogate w fakty i szczegółowe dane.

Karty o miastach zawierają dokładne informacje na temat stolicy i innych najistotniejszych miast każdego z państw.

Karty o fascynujących miejscach odkryją wszelkie tajemnice, jakie kryją się za najbardziej zachwycającymi miejscami na świecie - dziełami człowieka lub natury - takimi jak Opera w Sydney, Wielki Kanion Kolorado, Piramidy, czy Wodospad Niagara.

Gorąco polecam

podpis


Magdalena Gurgacz
Redaktor Prowadzący