TAK, zamawiam Paczkę Powitalną
i kolekcję
„Uzdrawiająca Moc Natury".

Paczkę Powitalną, a w niej aż 36 kart z kolekcji otrzymuję ZA DARMO, opłacam jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł. Następnie,
co 3-4 tygodnie będę otrzymywać 12 kart z serii "Uzdrawiająca Moc Natury" w cenie 13,95 zł
(+ koszty pakowania i wysyłki 3,95 zł). Zbieranie kolekcji mogę przerwać w każdym momencie,
bez zobowiązań do dalszych zakupów.
Odpowiadam TERAZ i otrzymuję
3-częściowy zestaw toreb podróżnych GRATIS!


Kod pocztowy w formacie XX-XXX

Już dziś zadbaj o zdrowie i urodę z kolekcją „Uzdrawiająca Moc Natury”!
OTRZYMAJ PACZKĘ POWITALNĄ ZA DARMO* A W NIEJ:

36 unikalnych kart
z kolekcji

Elegancki segregator
do przechowywania kart

11 kolorowych
przekładek

Dodatkowo w prezencie
zestaw toreb podróżnych

*Pokrywasz jedynie koszty pakowania i wysyłki 14.95 zł
Szanowni Państwo!
Zdrowie przypomina piękny kwiat, o który trzeba regularnie dbać. Nasza nowa, kolekcja - „Uzdrawiająca Moc Natury” - z pewnością w tym pomoże. Ten obszerny, przekrojowy i unikalny poradnik przyda się wszystkim tym, którzy pragną na co dzień korzystać z dobroczynnych darów natury, żyć w harmonii z przyrodą i własnym ciałem. Dzięki naszej kolekcji dowiedzą się Państwo, jak za pomocą naturalnych metod radzić sobie z powszechnymi chorobami i dolegliwościami - od infekcji wirusowych aż po problemy z krążeniem oraz jak krok po kroku przygotować roślinne preparaty i kosmetyki naturalne oparte na takich składnikach jak miód, czosnek czy zielona herbata. Pięknie ilustrowane karty serii zapoznają Państwa z intrygującymi faktami na temat ziół, roślin leczniczych, herbat i przypraw, zarówno tych znanych jak i mniej popularnych. Oprócz tego odkryjecie Państwo uzdrawiającą moc terapii naturalnych, które może przepisać lekarz, i które można bezpiecznie stosować samemu. Z tym niezwykłym poradnikiem przekonacie się Państwo, że tradycyjne, niekiedy bardzo stare metody leczenia, znajdują potwierdzenie w najnowszych badaniach naukowych.
Przygotowaliśmy już dla Państwa Wielką Paczkę Powitalną „Uzdrawiająca Moc Natury” i prześlemy ją Wam ZA DARMO, naliczając jedynie koszty pakowania i wysyłki - 14,95 zł. Tak, tu nie ma żadnej pomyłki! Chcemy po prostu dać każdemu szansę zapoznania się z tą unikalną kolekcją. Przekonajcie się sami, jak wspaniałe źródło wiedzy o zdrowiu oddajemy w Wasze ręce! Tę niezwykłą kolekcję kierujemy do osób w każdym wieku, zarówno do pań, jak i panów - do wszystkich, którym zależy na zdrowiu swoim i najbliższych. Mam nadzieję, że na kartach serii znajdziecie Państwo mnóstwo interesujących i pożytecznych informacji, a nasze kompendium będzie przez wiele lat służyć Państwu pomocą. Gorąco polecam Państwu naszą kolekcję i jestem pewna, że będziecie po nią sięgać bardzo często, tak jak czynią to nasi obecni, zadowoleni klienci.
Z najlepszymi pozdrowieniami,
Magdalena Gurgacz
Redaktor Prowadzący